İlkyardımcı Eğitimleri

İlkyardımcı Eğitimleri

2013’ten 2018 yılının ilk yarısına kadar Nokta İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri olarak 300’den fazla eğitim grubunda 2000 kişiye hem standart hem de güncelleme eğitimleri vermiş bulunmaktayız. Kurulduğumuz günden bu zamana yürüttüğümüz ilkyardım eğitimlerimizi altı kişilik eğitimci kadromuzla sürdürmeye devam etmekteyiz. Geçtiğimiz günlerde bölgemizde önemli bir konumda olan “Yeşilırmak İlkyardım Eğitim Merkezini” de bünyemize katarak güçlenmeye devam ediyoruz.

İlkyardım eğitimleri;

Standart Eğitim ve Güncelleme kategorileri altında verilmektedir. Standart eğitimler ilk defa ilkyardımcı olacak ilkyardımcı olacak adaylara verilen ve iki (2) tam günde 16 saatlik eğitimler sonunda uygulamalı ve yazılı sınav yapılan eğitimlerdir. Güncelleme eğitimleri ise daha önce ilk yardım eğitimi almış ve eğitimin süresi bitmek üzere olan kişilerin almış olduğu bir (1) tam günde toplam sekiz saatlik eğitimlerdir.

Bireysel başvurular da dahil olmak üzere İş Güvenliği Hizmetlerini firmamızdan alma şartı olmaksızın Birimimize gelen talepler doğrultusunda yeterli sayıya ulaştığında İlk Yardım eğitimi için İl Sağlık Müdürlüğüne eğitimden en az 1 gün önce eğitim alacak personellerin bilgilerinin bulunduğu liste ile başvuru da bulunuyoruz.

Eğitimlerimiz kimi zaman NOKTA İş Güvenliği Merkezi’nin eğitim salonunda kimi zaman talepler doğrultusunda eğitim talebinde olan firmalarımızın eğitim salonlarında da yapılabilmektedir (eğitim salonunda uygun şartların bulunması esasıyla). Eğitimlerin ücretlendirilmesi her yıl Yalova İl Sağlık Müdürlüğü İlk Yardım Komisyonu tarafından belirlenmektedir.

nokta.ilkyardim
0
6

Eğitimci

0
312

Eğitim

179
2100

Katılımcı

İlkyardımcı Eğitimi almak için hemen başvuru yapın

İlkyardımcı “Standart” ve/veya “Güncelleme” eğitimleri için kayıt ve başvuru noktası