Hakkımızda

Hakkımızda

2013 yılından itibaren çalışma hayatına “sağlık ve güvenlik” eliyle dokunuyoruz; bilginin ışığında ve tecrübelerimizin bize kattığı güvenle.

Nokta İş Güvenliği ailesi olarak “İş Sağlığı ve Güvenliği” kültürünün inşasında faaliyet gösteren işçiler olduğumuza inanıyoruz. Bu nedenle; firmalarımıza doğru ve güvenilir bilgiyi sunmak, çalışanlarımıza hayatı kolaylaştırıcı ve güvenle evlerine gidebilecekleri desteği vermek, kendimizi de yorucu bir günün ardından geceleri uyuduğumuzda vicdanen huzurlu kılma çabası içindeyiz.

Buradan hareketle Nokta İş Güvenliği olarak amacımız, ilkelerimizi çalışanlarımızla paylaşarak anlaşılır ve sahiplenebilir çalışma değerleri oluşturmaktır. “İş sağlığı ve güvenliğinde GÜVENİLİR NOKTA” sloganı ile çıktığımız bu yolda “mutlu çalışan, güvenli işyeri” sözünü benimseyerek, iş ortaklarımıza arzu ettikleri profesyonel hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Nokta İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini, sektörün öncü firmalarından olmasına katkı sunan tüm paydaşlarımıza ve çalışanlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Vizyonumuz

Mutlu çalışan, Güvenli İşyeri

 

Misyonumuz

İş Sağlığı ve Güvenliği kültürünün çalışma hayatının vazgeçilmez parçası haline getirilmesini sağlamak.

 

Değerlerimiz

Bilgiye dayalı, Doğru ve Güvenilir, Etik değerlere önem veren, Önemseyen

 

Mesajınızı iletin, sizi ziyarete gelelim.